HAKKIMIZDA

Değerli Araç Sahibi,

Aydın da yıllardır Kaporta, Elektrik, Boya alanında güvenli ve titiz bir şekilde  çalışmakta olan ayrıca tam teşekküllü olarak Volkswagen Özel Servisliği yapan firmamız Audi, Seat, Skoda markalarınında arıza, bakım ve onarımlarını üstlenmektedir. Bu alanda hizmet veren Değerli Ustamız yıllarca Yetkili serviste çalışmış alanın en iyilerindendir.

Aynı zamanda Doğa sigortanın Aydın bölgesi anlaşmalı servisliğini yaptığımız gibi Diğer Tüm sigortalarla da çalışmaktayız bu hizmetlerimiz karşılığında araçınızı trafik veya kasko gibi tüm sigorta işlemlerini cebinizden hiç bir masraf çıkmadan sigortanın gerektirdiği koşullarda yapıp teslim ediyoruz. Polis zabıtlı, Anlaşmalı tutanaklı veya Beyanla yapılan tüm başvuruların dosya açama sürecinden, eksper iletişiminden, parça temine, aracın onarım aşaması ve ödeme sürecine kadar sizleri sigorta şirketi dahil olmak üzere hiç kimseyle muattap etmeden biz üstlendiğimiz gibi daha sonra ki değer kayıp başvurularınızda da yardımcı oluyoruz.

Firmamızın sağladığı hizmetlerin içinde hiçbir Yetkili serviste bulunmayan Boyasız Soğuk Doğrultmada yer almaktadır. Kaza, çarpma, çarpışma yada doğal afetler sonucu aracınızda meydana gelen göçüklerin kurtarılabilecek her parçasını değiştirmeden ve boyamadan kurtarmak önceliğimizdir. Burda ki amacımız tamamen müşterilerimizin çıkarına olup araçınızda oluşabilecek olan değişen parça ve boya değer kaybınızı en az indirerek müşterilerimizin mağdururiyetini gidermeye çalışmaktır.

Boyasız Soğuk Doğrultmayı Aydın'a İlk kez Amerika'da bu alanda aldığı eğitimle sertikifakılı olarak Firma sahibimiz Serdar Akbaba getirmiştir. Yine bu alan da İstanbulda aldığı özel eğitimle sertifika sahibi çok değerli ustamızla çalışmaktayız. Bu alanda ki iddalı çalışmalarımızı  https://www.instagram.com/otoakbaba/ instagram hesabımızdan takip edip görebilirsiniz.

Firamızı tercih ederek her geçen gün daha da büyüyen Akbaba ailesine katılmanız sizin üstün çıkarlarınıza olacağı gibi bizleri de gururlandıracaktır.